Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • Задля відновлення роботи, завідувачка Черкаського садочку хотіла самовільно перетворити підвал на укриття (ФОТО)

Задля відновлення роботи, завідувачка Черкаського садочку хотіла самовільно перетворити підвал на укриття (ФОТО)

До робіт залучили технічних працівників

1 хв на прочитання15 Червня 2022, 15:00
Поділитись:

У черкаському ДНЗ намагалися перетворити підвал на укриття. Роботи припинили через незаконність.

Як повідомляє "Вичерпно", завідувачка одного із дошкільних навчальних закладів міста Черкаси одноосібно ухвалила рішення про облаштування укриття у приміщенні садочку. У департаменті освіти та гуманітарної політики відреагували на ситуацію і припинили роботи.

Як стало відомо, призначена завідувачка сама ухвалила рішення почати підготовку підвального приміщення, яке на її розсуд можливо було б облаштувати в укриття. До робіт залучили технічних працівників, а також пропонували вихователям, які перебувають у відпустках, на волонтерських засадах прийти та допомогти із розчищенням обраного приміщення.

Наразі будь-які роботи у приміщенні садочку припинились, оскільки офіційно воно не може використовуватись згідно наявної документації. Згідно Порядку облаштування укриттів у закладах освіти, це приміщення не підпадає під таке, що можна облаштувати як укриття, – повідомили в департаменті.

Слід відзначити, що поблизу садочку знаходиться укриття, облаштоване жителями прилеглого будинку та яке за погодженням може використовуватись закладом освіти, адже воно розташоване в пішій доступності – час ходьби до нього не перевищує 5-ти хвилин.

Наразі питання облаштування укриття перебуває на щоденному контролі департаменту освіти та гуманітарної політики та, оскільки згідно з технічною документацією, підстав облаштовувати там укриття не може бути, задля безпеки і дітей і працівників, при відкритті закладу буде використовуватись укриття, яке розташоване поблизу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я