Неділя, 05 Липня 2020
Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • За цей рік Київавтодор витратив на прибирання снігу більше, ніж за попередній

За цей рік Київавтодор витратив на прибирання снігу більше, ніж за попередній

Громадяни з владою живуть у різних світах

1 хв на прочитання22 Травня 2020, 10:08 662
Поділитись:

Безсніжна зима не завадила столичній владі витрачати кошти на боротьбу зі снігом та ожеледдю. Про це свідчать цифри з відповіді Київавтодора на запит голови ГО «Правова держава» Ростислава Кравця, оприлюднений у соцмережі Facebook.

Згідно відповіді, на здійснювані роботи з утримання вулично-дорожньої мережі із 1 листопада 2018 р. до 1 квітня 2019 р. було витрачено        328 262 400 грн, а з 1 листопада 2019 р. до 1 квітня 2020 р. – 395 419 600 грн.

«Я вже неодноразово говорив, що громадяни з владою живуть у різних світах. У них сніг був», – написав Ростислав Кравець.

Мер Києва Віталій Кличко прояснив ситуацію: з минулої зими місто зекономило понад 44,5 тисячі тонн солі, тому в наступному сезоні на закупівлі посипальних матеріалів можна буде заощадити. Також частина коштів, виділених «Київавтодору» в минулому сезоні, пішли на зарплатню працівникам ШЕУ та придбання паливно-мастильних матеріалів.

«Хоча снігу майже й не було, всі інші види дорожніх робіт комунальники виконували. Частину ж грошей направили на закупівлю та ремонт комунальної техніки. Вона – багатофункціональна. І чимало цих машин сьогодні задіяні у митті столичних вулиць», – нагадав Віталій Кличко.

Відомо, 625 тисяч мешканців Києва не платять за газ.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.