Пʼятниця, 10 Липня 2020
Догори
Дати відгук

За три роки весь Сеул буде обладнаний сонячними панелями

1 хв на прочитання03 Грудня 2019, 16:22 287
Поділитись:

Південна Корея, яка посідає четверте місце у світі по імпорту вугілля, планує здійснити перехід на відновлювану енергетику: до 2040 року 35% електроенергії повинні вироблятися з «зелених» джерел, повідомляє energyhub.

До 2022 року всі громадські будівлі та мільйон приватних домогосподарств у Сеулі будуть обладнані сонячними панелями.

Підприємства в Південній Кореї працюють в основному на атомній енергетиці, вугіллі та газу. Спочатку уряд країни планував модернізувати 20 з 60 вугільних електростанцій з допомогою нових повітроочисних пристроїв після 30 років експлуатації, але згодом виявилося, що це економічно не вигідно.

В грудні 2017 року у Сеулі оголосили про початок реалізації нового амбіційного плану під назвою Solar City Seoul. Він передбачає, що до 2022 року в місті буде встановлено 1 ГВт сонячної потужності. На сьогодні в Сеулі запущено 160 000 домашніх сонячних електростанцій, які зменшують викиди вуглекислого газу на 100 тонн щорічно. Влада міста розробила спеціальну схему оренди сонячних панелей для місцевих жителів.

У місті вже накритий сонячними панелями бейсбольний стадіон, є «сонячна» вулиця Gwanghwamun Square, яка живить свою інфраструктуру виключно «чистою» енергією. Але міська влада має намір не зупинятися та будувати цілі «сонячні» райони, приваблюючи більше туристів з допомогою «зеленої» революції.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.