Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • За три-чотири роки українські ракети будуть підкорювати космос - Усов

За три-чотири роки українські ракети будуть підкорювати космос - Усов

В Україні вже існують напрацювання з наземного і повітряного стартів конкретно для легких і надлегких ракет.

1 хв на прочитання28 Травня 2020, 15:40
Поділитись:

На фоні перенесеного запуску космічного корабля у США, журналісти вирішили поцікавитися станом справ вітчизняного космічного агентства. Так, як повідомляє rbc.ua, глава Держкосмосу Володимир Усов заявив, що Україна планує запускати ракети у космос до 2023-2024 років.

За словами Усова, проект повітряного старту можна реалізувати за три - чотири роки, ракети запускатимуться за методом повітряного старту, який дозволить використовувати літак під час запуску.

"Технології повітряного старту дозволяють використовувати літак замість першого ступеня ракети і для цього не потрібен космодром, - зазначив голова Держкосмосу і додав -  в Україні вже існують напрацювання з наземного і повітряного стартів конкретно для легких і надлегких ракет."

Мова йде про те, що для повітряного старту легких ракет можуть використовуватися літаки, такі як Антонов, як Іл-76, які є на території України. Відтак, не буде залежності від спеціальної інфраструктури. 

"Проект повітряного старту - це є такий національний проект, який дасть Україні можливість національного доступу до космосу і його можна реалізувати за три - чотири роки", - вважає Усов.

Нагадаємо, запуск космічного корабля Dragon Crew до МКС, що був запланований на 27 травня, скасований через погодні умови.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко