Субота, 04 Липня 2020
Догори
Дати відгук

За самовільне будівництво мосту через річку - відповідальність (фото)

17 залізобетонних труб, які укладені на дно річки, і зверху засипанні сумішшю з каменю та глини.

2 хв на прочитання02 Червня 2020, 11:53 411
Фото: ДЕІ Фото: ДЕІ
Поділитись:

Держекоінспекція перевірила будівництво насипного мосту через річку Інгулець, що у  Херсонській̆ області.

Як ідеться у Facebook служби, перевірку здійснили по зверненню мешканця міста.  

"Під час огляду території, на відстані близько 2 км в північно-східному напрямку від с. Благодатівка Великоолександрівського району виявлено споруду з насипу, яка зв’язує береги р. Інгулець. Встановлено, що побудова переправи проводилась місцевими активістами", - ідеться у повідомленні.

У ДЕІ інформують, що за результатами перевірки виявлено, що в основу зазначеної̈ споруди закладено 17 залізобетонних труб, які укладені на дно річки, і зверху засипанні сумішшю з каменю та глини.  

Інспекція встановила, що  дозвіл на будівництво подібної споруди через р. Інгулець на території Благодатівської сільської ради не надавався, насипний міст перешкоджає природному протоку річки та міграції водних біоресурсів. На сьогодні, до процесу з’ясування обставин будівництва, відповідності будівництва нормам законодавства долучились органи Національної поліції.

"Проектна документація на будівництво не розроблена, не затверджена та не погоджена, документи на отримання права виконання робіт, у т.ч. на землях водного фонду та прийняття в експлуатацію завершеного будівництва об’єкта, відсутні", - звітують у Держекоінспекції.

За порушення правил використання земель відповідальних осіб Благодатівської сільської ради та посадових осіб ТОВ «Агро-Альянс СХГ» було притягнуто до адміністративної відповідальності та надано відповідний припис.

Нагадаємо, процес виділення Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів з колишнього Мінекоенерго має зайняти близько місяця.

Як відомо, урядовий портал офіційно опублікував постанову про поділ Мінекоенерго. Віднині в Україні існують Міністерство енергетики і Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.