Догори
Дати відгук

За минулий тиждень в Україні на грип захворіло більше 200 тисяч людей

Грип та ГРВІ в Україні: за тиждень понад 200 тисяч осіб захворіли, двоє померли

1 хв на прочитання26 Березня 2020, 18:39
pixabay pixabay
Поділитись:

За минулий тиждень в Україні на ГРВІ захворіла 201 591 особа, більше половини хворих - це діти (53,2%). Статистику захворювання оприлюднили на сайті Міністерства охорони здоров'я.  

Є два летальні випадки внаслідок грипу, загалом з початку епідемічного сезону в Україні зафіксовано  68 смертей. У МОЗ зазначають, що у жодного померлого не було щеплення проти грипу.

За даними Міністерства охорони здоров'я, інтенсивний показник захворюваності склав 527,2 на 100 тисяч населення, що на 10,6% більше за епідемічний поріг по Україні. В країні зафіксовано широке географічне поширення грипу.

На території 11 областей та в місті Києві не зареєстровано перевищення епідемічного рівня, в інших 13 областях перевищення епідемічного порогу відповідає низькій інтенсивності епідемічної активності грипу та ГРВІ.

Раніше GreenPost повідомляв, що звичайний грип в Україні виявився небезпечнішим за коронавірус:  майже 423 тис людей людей в Україні захворіли від грипу та гострої респіраторної вірусної інфекції у період з 1 до 15 березня.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost