Догори
Дати відгук

За межами держави від коронавірусу померли чотири українці, всі – жінки

За кордоном померла ще одна – вже четверта – наша співвітчизниця, яка хворіла на COVID-19

1 хв на прочитання27 Березня 2020, 12:46
pixabay pixabay
Поділитись:

Міністерство закордонних справ України інформує про ще один летальний випадок громадянина України за межами держави. В якій саме країні померла  особа поки що у відомстві не уточнюють,  відомо що це – жінка. Жодних деталей також поки що немає.

Таким чином, за межами держави від коронавірусу померли чотири українці, всі – жінки. Зазначимо, що напередодні їх було троє.

Як повідомляв GreenPost, третя громадянка України померла від коронавірусу в Італії, це  підтвердило Міністерство закордонних справ України. Раніше двоє громадянок України померли в Італії внаслідок інфікування коронавірусом.

Водночас МЗС повідомляє про 22 заражених смертельним вірусом українців за кордоном. Найбільше – в Італії – п'ять, у Німеччині та Домініканській Республіці – по чотири, в Польщі та Об’єднаних Арабських Еміратах – по двоє, по одному – в Іспанії, Нідерландах, США, Нігерії та на Сейшельських островах.

Нагадаємо, від коронавірусу SARS-CoV-2 вже померло 24 112 людей, а кількість інфікованих сягає понад 536 тисяч осіб. Вірус охопив 199 країн та територій в усьому світі. Близько третини населення планети перебувають під карантинними обмеженнями.

США стали новим епіцентром пандемії з найбільшою кількістю інфікованих – майже 86 тисяч, з яких 1301 людина померла. Близько 40 тисяч випадків заражень припадають на штат Нью-Йорк.

В Україні хворими на COVID-19 є 218 осіб.

 

 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я
Більше з GreenPost