Догори
Дати відгук

За куріння в громадських місцях українців масово штрафують

1 хв на прочитання19 Серпня 2020, 15:34
Поділитись:

Від початку року українців оштрафували на 5 мільйонів гривень за куріння в заборонених місцях. Загалом правоохоронці зафіксували майже 200 тисяч таких порушень. Про це повідомили в Національній поліції, розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Найбільше порушників-курців зловили в Харківській, Вінницькій і Львівській областях. Українське законодавство забороняє курити в ліфтах, навчальних закладах, під'їздах житлових будинків, ресторанах, зупинках громадського транспорту та в самому транспорті", - повідомили у студії.

Мінімальний штраф за куріння - 51 гривня. За статистикою, в Україні курить кожен четвертий.

Нагадаємо, ми писали про те, що боротьба з курінням в Україні посилюється з року в рік. Наприкінці грудня 2019 року уряд ухвалив проєкт Закону "Про внесення змін до деяких Законів України щодо адаптації законодавства до вимог Директиви 2014/40/ЄС Європейського Парламенту (щодо охорони здоров'я населення від шкідливого впливу тютюну)". Ним врегульовуються правила обігу електронних сигарет та посилюється боротьба з курінням.

Ці ініціативи повинні приструнити виробників цигарок, навести порядок у законодавчих документах, посилити контроль обігу та реклами тютюнових виробів та офіційно створити таке поняття як "електронні сигарети".

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.