Четвер, 13 Серпня 2020
Догори
Дати відгук

З 1 серпня вступили в силу нові правила карантину, Луцьк - проти

Луцьк відмовляється посилювати карантин, незважаючи на те, що місто потрапило в «червону» зону.

2 хв на прочитання01 Серпня 2020, 11:38 282
Поділитись:

1 серпня набув чинності раніше анонсований МОЗ поділ усіх регіонів на чотири зони - "зелену", "жовту", "помаранчеву" і "червону", в залежності від рівня захворюваності коронавірусною інфекцією COVID-19.

Про це повідомляє  golos.ua .

Рівень небезпеки буде визначатися автоматизованим програмним забезпеченням на основі певних алгоритмів і зібраних даних і затверджуватися Національною комісією ТЕБ та НС.

Робитися це буде, враховуючи завантаженість ліжок, середню кількість тестувань населення, коефіцієнт виявлення випадків інфікування і показник динаміки зростання випадків інфікування.

У той же час радник мера Луцька Ігор Поліщук заявив у Facebook, що не зовсім розуміє правовий статус державної комісії, яка ввела «карантинне» зонування країни. Також Поліщук додав, що особливих причин відносити Луцьк в «червону» зону немає, а рішення влади щодо протидії COVID-19 назвав «безглуздими» і «несвоєчасними».

Таким чином, в кожній з епідеміологічних зон встановлять різні карантинні обмеження. Самі м'які - в "зеленій" зоні, найбільш жорсткі заборони очікують регіони "червоної" зони.

Відзначимо, Центральна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 31 липня визначила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19.Як інформує Урядовий портал, до червоної зони буде віднесено Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області.

Помаранчевий рівень поширення коронавірусу буде встановлений в Луцькому та Любешівському районі Волинської області, в Івано-Франківську та Тисменицькому районі Івано-Франківської області, у Львові та Миколаївському, Пустомитівському та Перемишлівському районах Львівської області, місті Бережани та Бучацькому районі Тернопільської області.

Загалом до червоної, помаранчевої та жовтої зони розповсюдження коронавірусу потрапили адміністративно-територіальні одиниці 8 областей України. Це стосується Вінницької, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей.

Нагадаємо, в Україні станом на 1 серпня лабораторно підтвердили 71 056 випадків COVID-19.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.