Четвер, 09 Липня 2020
Догори
Дати відгук

34 людини опинилися після застілля інфікованими на COVID-19 (відео)

У селах, де виявили хворих на коронавірусну інфекцію, посилили карантинні заходи.

1 хв на прочитання11 Червня 2020, 14:44 13260
 Pixabay Pixabay
Поділитись:

Двадцять дев’ять людей з Великогаївської громади, які 30 травня  святкували ювілей у Баворові, захворіли на коронавірус. Це мешканці сіл Баворів, Застав’є та Прошова.  Всього там були близько 50 осіб.

Як інформує golos.te.ua,  наразі  23 з 29 хворих перебувають  на амбулаторному лікуванні, їхній стан задовільний, щодня моніториться температура і загальний стан пацієнтів. Один хворий госпіталізований в обласне інфекційне відділення, його стан зараз середньої важкості, стабільнийобстежують осіб, які контактували з тими, що були на святкуванні.

За словами  старости сіл Баворів та Застав’є Надії Салабай на ювілеї була присутня людина з діагнозом  COVID-19.

Окрім 29 осіб, які інфікувалися під час святкування ювілею, коронавірус виявили ще у 5 людей, які контактували з ними. 

“Передали матеріали в поліцію про відкриття кримінального провадження за порушення вимог адаптивного карантину, а також вимог постанови Кабінету міністрів. А в цілому ситуація по області така, в нас за цих 2 тижні введення адаптивного карантину погіршилася ситуація у місті Тернополі”, - повідомила головна санітарна лікарка області Оксана Чайчук.

У селах, де виявили хворих на коронавірусну інфекцію, посилили карантинні заходи. Магазини в громаді працюють тільки до 19:00, заклади харчування ресторанного типу зачинені.

 Як відомо, очільник МОЗ Максим Степанов заявив сьогодні, що люди сприймають пом'якшення карантину як його фактичну відсутність, і перестають звертати увагу на дотримання заходів небезпеки. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.