Догори
Дати відгук

ЄС зняв обмеження на ввезення української птиці

Раніше ЄС визнав зонування України за високопатогенним грипом птиці.

1 хв на прочитання20 Січня 2022, 12:30
Image by Capri23auto from Pixabay Image by Capri23auto from Pixabay
Поділитись:

З 17 січня Європейський Союз зняв обмеження на ввезення продукції птахівництва з України, які діяли з грудня 2020 року у зв'язку з виявленням на території нашої країни випадків високопатогенного грипу птиці. Про це пише Інфоіндустрія.

«Продукція птахівництва складає вагому частку українських товарів, які експортуються до ЄС. Тому зняття обмежень Європейським Союзом має дуже важливе значення для наших експортерів. Прийняте рішення дозволяє відновити експорт продукції птахівництва з усієї території країни. Вітаю всіх з цією перемогою!», — зазначила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Раніше ЄС визнав зонування України за високопатогенним грипом птиці. Обмеження стосувалися карантинних зон, в яких були виявлені випадки хвороби, натомість продукцію з неінфікованих територій дозволялося експортувати до ЄС. Завдяки проведеній роботі з ліквідації спалахів високопатогенного грипу птиці та вжиття заходів щодо запобігання поширенню хвороби, обмеження, що були встановлені, зняті у повному обсязі.

Раніше ми писали, що птахофабрики б’ють на сполох через ціну

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро