Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Японський мільярдер подарує квитки на перший комерційний політ до Місяця 8 щасливчикам (відео)

Японський мільярдер подарує квитки на перший комерційний політ до Місяця 8 щасливчикам (відео)

Філантроп озвучив вимоги до кандидатів і зазначив, що ними можуть бути громадяни будь-якої країни світу

2 хв на прочитання04 Березня 2021, 10:30
Фото REUTERS. Японський мільярдер подарує квитки на перший комерційний політ до Місяця вісьмом щасливчикам Фото REUTERS. Японський мільярдер подарує квитки на перший комерційний політ до Місяця вісьмом щасливчикам
Поділитись:

Японський мільярдер Юсаку Маедзава, який збирається стати першим космічним туристом компанії SpaceX, готовий оплатити політ ще вісьмом людям. Про це він заявив на своєму офіційному YouTube-каналі.

«Минуло два роки з того часу, як я вперше заявив про свій проєкт dearMoon, і сьогодні в мене для вас новини! Запрошую вас приєднатися до моєї місії! Вісім людей з усього світу! Загалом на борту буде 10 або 12 осіб, і вісім із них можу запросити я сам. Місія відбудеться через два роки, у 2023 р.», — розповів Маедзава.

Витрати, пов'язані з подорожжю, мільярдер має намір оплатити сам.

«Як ви знаєте, ми полетимо ракетою Starship, яка зараз розробляється компанією SpaceX. Три дні у нас піде на політ до Місяця, потім ми облетимо його, і ще три дні знадобиться, щоб повернутися на Землю. Я оплачу всю подорож, викуплю всі місця... Сподіваюся, разом ми весело проведемо час», — зазначив Маедзава.

За його словами, спочатку він збирався запросити із собою «людей мистецтва», проте потім задумався, кого він вважає такими людьми.

«Співаки? Танцюристи? Письменники? Тоді я зрозумів, що, можливо, кожна людина, яка займається будь-якою творчістю і щось створює, може називатися «людиною мистецтва»... Тому я вирішив дати шанс більшій кількості людей з усього світу приєднатися до цієї подорожі. Якщо ви вважаєте себе людиною мистецтва, отже, ви людина мистецтва», — додав мільярдер.

У відборі кандидатів для нього будуть важливі два критерії. По-перше, людина повинна просувати те, чим займається, щоб допомагати людям і суспільству. Другим критерієм мільярдер назвав готовність підтримувати інших членів екіпажу, які поділяють ті ж прагнення.

Тим часом на Рівненщині людей налякали дивні вогні в небі (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.