Догори
Дати відгук

Японія готує другий пакет енергетичної допомоги Україні

Він міститиме трансформатори, вимикачів, ізолятори та інше обладнання

1 хв на прочитання08 Грудня 2022, 08:30
Поділитись:

Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч з керівництвом Японського агентства міжнародного співробітництва (Japan International Cooperation Agency, JICA). У зустрічі взяли участь генеральний директор департаменту Близького Сходу та Європи JICA Хідекі Мацунага, директор офісу JICA в Україні Осаму Хатторі, інші представники агентства, а також представники Посольства Японії в Україні.

З української сторони участь також взяли заступник Міністра з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков та заступник Міністра  з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Фарід Сафаров.

Сторони обговорили потреби українських енергетичних компаній та екстрену підтримку з боку Японії для забезпечення стабільної роботи енергосистеми.

В рамках першого етапу допомоги Японія надасть Україні 242 генератора, як це було домовлено раніше. Частина генераторів буде доставлена в Україну вже у середині грудня.

Японська сторона висловила підтримку українському народу та підтвердила готовність у подальшій допомозі та поглибленні співпраці.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго