Догори
Дати відгук

Якщо щодня пити пиво, що буде зі здоров'ям — пояснили лікарі

Медики розповіли, які органи не витримають першими

2 хв на прочитання20 Лютого 2021, 23:40
Якщо щодня пити пиво, що буде зі здоров'ям Якщо щодня пити пиво, що буде зі здоров'ям
Поділитись:

Більшості людей подобається випити пива після довгого робочого дня, щоб розслабитися і зняти стрес. Але лікарі рекомендують утримуватися від його щоденного споживання в кількості більше однієї склянки у 250 мл — зневага цим правилом загрожує розвитком небезпечних для здоров'я процесів. Про це повідомляє видання Times of India.

Починає зростати «пивний» живіт. За словами фахівців, в самому пиві мало алкоголю, але воно калорійне: один кухоль (з двох склянок по 250 мл) містить приблизно 150 кілокалорій, а зі збільшенням кількості алкоголю в напої його калорійність лише підвищується. Лікарі попереджають, що алкогольні калорії засвоюються специфічним чином, через що сприяють накопиченню жиру в черевній порожнині, найбільш небезпечного у своєму впливі на організм.

Слабшає серце. Якщо випивати щодня більше пляшки пива, це зашкодить серцевим м'язам. Така звичка сприяє підвищенню кров'яного тиску і розвитку фібриляції передсердь (дуже небезпечний вид серцевої недостатності).

Можуть постраждати нирки. Вживання пива з високим вмістом алкоголю особливо відчутно підвищує ризик дістати гіпертонію і захворювання нирок. Пиво має сечогінну дію, створюючи додаткове навантаження на нирки, а також сприяючи зневодненню. В таких умовах виникають передумови до утворення каменів в нирках і розвитку ниркової недостатності.

Виникає дефіцит вітамінів. Якщо пити пиво щодня, організм починає відчувати брак вітамінів і мінералів. Це відбувається через активізацію сечовипускання. Частково через те, що засвоєння алкоголю вимагає від тіла додатково використовувати певні живильні речовини, наприклад, при цьому інтенсивніше витрачаються вітаміни групи B. Згодом може виникати серйозна нестача важливих речовин, яка загрожує зниженням імунітету і порушенням функцій внутрішніх органів.

Раніше ми розповідали, що дві жінки замаскувалися під бабусь заради безплатної вакцинації проти COVID (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.