Догори
Дати відгук

Які три недорогі напої допоможуть заснути

Лікарі радять вживати їх за годину до сну

1 хв на прочитання23 Лютого 2021, 23:50
Які напої допоможуть заснути Які напої допоможуть заснути
Поділитись:

Сон необхідний для гарного здоров'я. Погана якість сну або його недолік можуть негативно вплинути на наш настрій, когнітивні функції й імунну систему. Отже, що можна пити, щоб поліпшити сон та засинати без проблем? Про це розповіли лікарі. Вживати корисні напої вони радять за годину до сну. Повідомляє healthspan.

Ромашковий чай
Цей чай містить рослинний екстракт апігенін, хімічну сполуку, яка зв'язується з тими ж рецепторами в головному мозку, що і бензодіазепіни (препарати, що використовуються для лікування тривоги й безсоння), надаючи седативну дію. Дослідження показали, що ромашка, яка вживається у вигляді екстракту або чаю призводить до значного поліпшення якості сну.

Молоко
Цей напій є джерелом незамінної амінокислоти триптофану, яка необхідна нашому організму для вироблення в головному мозку корисних речовин, включаючи серотонін і мелатонін. Ці сполуки беруть участь в циклі сну і неспання, от чому склянка теплого молока перед сном допомагає нам краще засинати та спати.

Какао
Гарячий какао (зазвичай розчинений в молоці) також вважається напоєм, який поліпшує сон. Какао-боби є багатим джерелом багатьох корисних хімічних речовин, включаючи флавоноїди.

Флавоноїди мають ряд потенційних переваг для здоров'я і можуть використовуватися для лікування деяких нейродегенеративних розладів. Дослідження на мишах показало, що натуральне какао може поліпшити безсоння, викликане стресом.

У людей вживання какао знижує артеріальний тиск. Це зниження тиску, яке розслаблює гладкі м'язи, що вистилають наші артерії, має заспокійливий ефект та полегшує засинання.

Тим часом у Рівному врятували школяра від "групи смерті".

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.