Догори
Дати відгук

Як виявити тихий інсульт: розповідають неврологи

Цей процес, попри його небезпеку, найчастіше не відрізняється явно вираженими симптомами.

2 хв на прочитання29 Квітня 2022, 08:47
Поділитись:

У сучасній медичній практиці під поняттям «тихий інсульт» мають на увазі порушення кровообігу в головному мозку, яке не має зовнішніх проявів. Тобто цей процес, незважаючи на його небезпеку, найчастіше не відрізняється явно вираженими симптомами. Найчастіше тихий інсульт виявляється під час тих чи інших досліджень. За заявами медичних фахівців, показує це захворювання магнітно-резонансна томографія. Fithacker розповідає, яким чином можна розпізнати тихий інсульт без спеціальних досліджень.

Згідно заяв медичних фахівців, тихий інсульт найчастіше не виявляє будь-яких виражених симптомів, проте в окремих випадках на це захворювання все ж таки можуть вказувати деякі відчуття пацієнта. Неврологи назвали основні ознаки, за якими можна на ранніх термінах визначити, що стався тихий інсульт. До таких відносять:

  • раптове та безпричинне запаморочення;
  • проблеми з координацією рухів, зміна ходи;
  • порушення зору;
  • раптовий розвиток косоокості;
  • порушення мовлення;
  • раптове почуття слабкості в нижніх і верхніх кінцівках, поколювання та оніміння в них.

Виявити раптові симптоми можуть як самі хворі, так і люди, що їх оточують. У зв'язку з цим фактом медичні фахівці рекомендують громадянам якнайчастіше стежити за своїми друзями, знайомими та членами сім'ї. При виявленні певних симптомів особливо важливо якнайшвидше звернутися по допомогу до медичного закладу, фахівці з якого зможуть виявити тихий інсульт, а також визначити ступінь його тяжкості.

Сучасні медики заявляють, що на тихий інсульт також можуть вказати й деякі інші симптоми, які найчастіше люди приписують до інших захворювань та відхилень. Такими є нудота, блювання, головний біль і порушення пам'яті.

Також ми розповідали, як розпізнати утворення тромба.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.