Догори
Дати відгук

Рада дозволила створити комісію для розслідування причин збитковості українських шахт

Насамперед комісія зверне увагу на борги по зарплаті гірникам та заборгованість шахт перед постачальниками світла

1 хв на прочитання16 Грудня 2020, 16:17
Фото6 Слово і Діло Фото6 Слово і Діло
Поділитись:

Народні обранці проголосували за утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування причин збитковості підприємств вугільно-промислового комплексу. Про це стало відомо 16 грудня під час пленарного засідання ВРУ. 

Йдеться про проєкт постанови номер 2528, ініціатором якої виступив народний депутат Юрій Камельчук.

"Метою утворення цієї комісії є здійснення парламентського контролю щодо причин збитковості підприємств вугільно-промислового комплексу та здійснення неупередженого та прозорого розслідування обставин та причин критичного становища щодо заборгованостей по заробітній платі працівникам вугільних підприємств", - доповів Камельчук під час виступу.

Проєкт постанови своїми голосами підтримав 181 нардеп.

Відтепер новостворена слідча комісія перевірить  діяльності ПАТ "Львівська вугільна компанія", ДП "Львіввугілля", ДП "Волиньвугілля", ПрАТ "Шахта Надія", ДП "Передпускова дирекція шахти №10 "Нововолинська". Також вона має розслідування причин збитковості підприємств вугільно-промислового комплексу, що призвели до заборгованостей по заробітним платам гірникам та  боргам за використані шахтами світло. 

До слова, саме зараз у Кропивницькому шахтарі уранової рудні "Схід ГЗК" продовжують мирну акцію протесту. Зараз страйкарі перекрили в'їзди та виїзди з міста Кропивницький у напрямку Кривого Рогу, Миколаєва та Києва. Вимагають виплату зарплатного боргу. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.