Догори
Дати відгук

Вісім несолодких продуктів, які підвищують рівень цукру на крові

Причому цукор може входити навіть у складі таких продуктів, які на смак зовсім не солодкі.

2 хв на прочитання29 Липня 2023, 23:47
Поділитись:

Експерт з дієтології Букет Ерташ Сефер пояснила, від яких продуктів найкраще відмовитися, якщо ви хочете споживати якнайменше цукру і уникнути багатьох проблем зі здоров’ям.

Згідно з науковими дослідженнями, при надмірному вживанні цукру виникає ожиріння, цукровий діабет другого типу, хвороби серця, рак. Причому цукор може входити навіть у складі таких продуктів, які на смак зовсім не солодкі.

Соуси. Наприклад, у лимонних та гранатових соусах досить багато цукру. Тому замість соусів беріть свіжі продукти або робіть ці соуси вдома самостійно.

Кукурудзяні пластівці або гранола фасовані. Багато подібних продуктів у своєму складі містять доданий цукор. Якщо вам таки подобається їхній смак, то приготуйте їх краще в домашніх умовах.

Ковбасно-сосисочні вироби. Зазвичай у кожній сосисці та ковбасі є крохмаль або доданий цукор. Тому завжди уважно читайте етикетки таких виробів.

Альтернативи для спеціальних груп людей. Наприклад, для тих, хто страждає на непереносимість лактози, глютену, глютенової хвороби. Безглютенові ж продукти далеко не завжди такі корисні, як про це говорять. Справа в тому, що в будь-якому печиві без глютену може бути глюкозний сироп, а в молоці без лактози – доданий цукор.

Бульйони. Перед тим, як використовувати готовий бульйон, дізнайтесь докладніше про його склад.

Напої із фруктів. Більшість таких напоїв виробники додають цукор. Вирішити проблему можна двома способами: покупкою мінеральної води як заміну або приготуванням смузі будинку.

Солоні крекери. Подібні ароматизовані продукти часто містять цукор.

Темний шоколад для веганів. Єдине, ніж такий шоколад відрізняється від інших його різновидів, – це вищий вміст какао. І це зовсім не означає, що в ньому немає цукру.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.