Догори
Дати відгук

Відомого зоозахисника задерли врятовані ним левиці (відео)

Хоча великі кішки були ручні й з дитинства жили поряд, це не врятувало чоловіка від трагедії

2 хв на прочитання27 Серпня 2020, 23:39
Фото - BBC Фото - BBC
Поділитись:

Левиці пошматували відомого південноафриканського захисника тварин Веста Метьюсона, який раніше врятував хижаків від мисливців. Метьюсон є власником популярної сафарі-хатини у передмісті Йоганнесбурга у ПАР.

Захисник природи загинув під час звичайної прогулянки з левицями. Одна з левиць несподівано проявила агресію щодо своєї одноплемінниці, а потім накинулася на Метьюсона. Про це повідомляє BBC.

Дружина чоловіка намагалася відволікти кішок від Метьюсона, але левиці швидко закінчили свою криваву справу.

Левиці жили у сафарі-хатині з самого дитинства, після того, як Метьюсон врятував їх від мисливців. На думку дружини Метьюсона, її чоловік загинув у результаті «дуже грубої гри» хижаків. Тобто великі кішки не хотіли вбивати свого рятівника, а просто з ним жорстко грали.

Багато дописувачів у соцмережах висловили думку, що такі хижаки не повинні мешкати впритул до людини. Й що для таких тварин, які не можуть повернутися у дику природу є спеціальні реабілітаційні центри та національні парки.

Слід зазначити, що ці левиці не вперше проявили агресію до людини. У 2017 році вони напали на чоловіка, який жив по сусідству, коли він збирав хмиз. Через сім днів чоловік помер від отриманих поранень.

Тоді Метьюсон в інтерв’ю заявив, що не вірить у напад левиць на людину. Якби це було правдою, то чоловік би загинув через п’ять секунд. Захисник природи припустив, що левиці просто хотіли пограти з чоловіком.  

 

Тим часом на Дніпровщині 5-річного хлопчика покалічила сусідська вівчарка (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко