Догори
Дати відгук

Від продажу спиртзаводів держбюджет отримав понад 1 млрд гривень

У наступному році в Мінекономіки планують отримати вже 12 млрд

1 хв на прочитання29 Грудня 2020, 20:58
Поділитись:

В межах демонополізації ринку виробництва спирту продано вже 18 спиртзаводів, приватизація спиртових активів принесла понад 1 млрд грн. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

"Приватизація спиртових активів принесла понад 1 млрд грн. Вже продано 18 спиртових активів", - йдеться у повідомленні.

Загалом же, як зазначається, мала приватизація цього року принесла вже понад 2,5 млрд грн — при плані у 400 млн грн. Так, станом на 15 грудня проведено 419 успішних аукціонів з оголошеною вартістю понад 809 млн грн. Зростання ціни на аукціонах, як вказано, становить 307%. У Мінекономіки для порівняння навели торішні цифри: у 2019 році до державного бюджету від приватизації перераховано 549,471 млн гривень.

Також вказано, що одним з останніх важливих рішень стало розблокування великої приватизації. За оцінками, бюджет у наступному році має отримати 12 млрд гривень, вказали у Мінекономіки.

“Уряд схвалив законопроєкт і передав його на розгляд парламенту. Вважаю, що зараз слушний час для скасування мораторію. Вже наступного року очікуємо на економічне відновлення як України, так і інших європейських країн“, - зауважив міністр економіки Ігор Петрашко.

Нагадаємо, Рада ухвалила держбюджет на 2021 рік без зростання коштів на зарплати медикам та вакцинацію.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.