Догори
Дати відгук

Велику увагу приділяємо розвитку енергетики, особливо «зеленої» — Шмигаль на зустрічі YES

Підтримка українських виробників може стати національною філософією

1 хв на прочитання12 Вересня 2022, 09:27
Поділитись:

Україна запланувала трильйон гривень видатків на утримання армії у бюджеті на наступний рік. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES), що відбулася в Києві 9-10 вересня.

Очільник Уряду зауважив, що економіка воєнного часу складається з декількох частин. Насамперед, вона передбачає економічну й фінансову стійкість, і Уряд над цим працює з допомогою міжнародних партнерів.

«Маємо декілька десятків пріоритетних проектів для нашої економіки. Ключові — це підтримка аграрної галузі, підтримка військово-промислового комплексу. Велику увагу приділяємо розвитку енергетики, особливо «зеленої», цифровізації, розвитку ІТ-інфраструктури, підтримці малого й середнього бізнесу», — підкреслив Прем’єр-міністр. Денис Шмигаль нагадав, що Уряд запустив програму грантової підтримки для мікро, малого й середнього бізнесу та буде надалі розвивати її спільно з партнерами.

«Після війни структура української економіки буде змінюватися. Велика кількість підприємств на сьогодні зруйновані. Маючи 7 мільйонів внутрішніх переселенців і 5 мільйонів біженців, нам необхідно буде швидко створити велику кількість робочих місць. Це можливо лише в малому й середньому бізнесі. У цьому напрямку ми й будемо рухатися та створюємо всі необхідні умови. Підтримка українських виробників може стати нашою національною філософією», — наголосив Глава Уряду.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго