Догори
Дати відгук

Вчені дослідили, що вакцинація провокує появу астми у дітей

Нове дослідження виявило можливий зв'язок

1 хв на прочитання29 Вересня 2022, 16:10
Поділитись:

До складу деяких дитячих вакцин входить алюміній, який може стати причиною дитячої астми. Але цей компонент з вакцин не зможуть вилучити.

Як пише «Країна здоров`я», вчені з Дитячої лікарні Філадельфії знову досліджували питання про те, чи відіграє алюміній, який використовуєть як добавку до дитячих вакцин протягом десятиліть, якусь роль у розвитку алергічних явищ та астми у дітей. Нове дослідження виявило можливий зв'язок, але експерти кажуть, що воно має важливі недоліки і не є причиною відмови від поточних рекомендацій щодо складу вакцин. Крім того, дослідження не стверджує, що саме алюміній викликає проблеми з диханням, тому необхідно провести подальше вивчення питання.

Але навіть якщо цей зв'язок і буде виявлено, тобто вчені доведуть, що добавки на основі алюмінію провокують у деяких дітей астму, рятівні переваги вакцин все одно переважатимуть ризик. Хоча, не можна виключити, що вчені розпочнуть роботи з перепроектування вакцин. Найголовніше, щоб нинішнє дослідження не відлякало деякі сім'ї від давно перевірених щеплень.

Для того, щоб робити екстраординарні заяви, потрібні такі ж екстраординарні докази. Нинішнє дослідження не змогло пояснити наслідки деяких важливих способів впливу алюмінію на дітей, наприклад, через повітря чи їжу. Крім того, його результати включають важковідповідні невідповідності. Наприклад, чому в одній підгрупі з тисяч повністю вакцинованих дітей більша дія алюмінію, мабуть, не призводила до більш високого ризику астми.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.