Догори
Дати відгук

В Європі фіксують новий вірус гепатиту: інфікування виявляють у дітей віком від 1 місяця до 16 років

Гострий гепатит (запалення печінки) з помітно підвищеним рівнем печінкових ферментів.

1 хв на прочитання24 Квітня 2022, 10:30
Фото ілюстративне Фото ілюстративне
Поділитись:

Про це повідомляє Громадське з посиланням на Всесвітню організацію охорони здоровʼя.

Випадки зараження виявили у Північній Ірландії (114), Іспанії (13), Ізраїлі (12), США (9), Данії (6), Ірландії (5), Нідерландах (4), Італії (​​4), Норвегії (2), Франції (2), Румунії (1), Бельгії (1).

За даними організації, в жодному з цих випадків віруси гепатиту типу A, B, C, E і D не були виявлені. Інфікування виявляють у дітей віком від 1 місяця до 16 років. Приблизно 10% пацієнтам знадобилася трансплантація печінки.

Більше про інфікування

Синдром нового захворювання — гострий гепатит (запалення печінки) з помітно підвищеним рівнем печінкових ферментів. У багатьох випадках виявлялися шлунково-кишкові симптоми, зокрема біль у животі, а також діарея, блювота, що передують розвитку важкого гострого гепатиту.

У більшості випадків у пацієнтів не було температури та лихоманки, проте щонайменше у 74 випадках було виявлено аденовірус.

Дослідження хвороби

У країнах, в яких виявили випадки інфікування гепатитом невідомого походження, тривають розслідування. Там фіксують детальну історію клінічних захворювань та зараження, роблять токсикологічні тести та додаткові вірусологічні/мікробіологічні тести.

ВООЗ обіцяє надати підтримку країнам у поточних розслідуваннях та збирати інформацію від держав, які повідомляють про випадки.

Відомо,  кардіолог радить, як «приборкати серце» без медикаментів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.