Понеділок, 06 Липня 2020
Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • В яких ресторанах України «подають рак та інфаркт»: результати дослідження

В яких ресторанах України «подають рак та інфаркт»: результати дослідження

2 хв на прочитання24 Лютого 2020, 16:17 266
Поділитись:
24.02.2020 | Олег Листопад

Якщо у закладах громадського харчування дозволено тютюнопаління, то разом із їжею відвідувачі вживають канцерогени та розмаїття отрут, що поступово стають причиною великої кількості тяжких захворювань. Такі
результати показало дослідження, яке провели експерти ГО «Життя» у співпраці з американською організацією “Campaign for Tobacco-Free Kids” упродовж серпня-вересня 2019 року. Результати дослідження та їхній аналіз були оприлюднені сьогодні на прес-конференції у Києві.

У закладах громадського харчування, де в порушення закону дозволяють куріння сигарет чи кальяну, рівень твердих мікрочасточок (PM₂.₅) у 17 разів вищий, ніж у місцях, вільних від куріння, і складає у середньому 1241 мікрограм на м³ (мкг/м³) проти 73 мкг/м³ у приміщеннях, де не курять.

«Рівень PM₂.₅ перевищував 250,5 мкг/м³ - рівень, який у США класифікують як "небезпечний", – зазначив учасник прес-конференції кандидат медичних наук Отто Стойка.

За словами експерта, від хвороб, пов’язаних із впливом
вторинного тютюнового диму, щорічно помирають близько 14 тисяч українців, які не є курцями. «Ось чому так важливо забезпечити чисте повітря у громадських місцях на законодавчому рівні, аби здорові люди надалі не наражалися на небезпечний дим сигарет чи кальянів», – додав пан Стойка.

Довідка. РМ – це дрібнодисперсні тверді  частинки (від «fine particulate matter»). РМ2.5 – це частки розміром 2,5 мікрометра. Через свої невеликі розміри вони можуть проникати через стінки капілярів бронхів і з током крові розноситися по усьому тілу. А через свою форму (мають гострі виступи) вони спрацьовують в нашому тілі як наждачний пил.

«Закон забороняє курити сигарети, кальяни та електронні сигарети в кафе, барах, ресторанах. Іншими словами, у приміщенні будь-якого закладу де подають напої або їжу, куріння заборонено. Моніторинг продемонстрував, що повітря в закладах, у яких курять сигарети/вейпи або кальяни критично небезпечне і у 17 разів брудніше порівняно із закладами в яких не курять», – сказав GreenPost "фахівець Центру "Життя" Дмитро Купира.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.