Догори
Дати відгук

В українських Карпатах помітили червонокнижних тварин (фото)

В Україні цих представників родини котячих залишилося менше 500 особин.

1 хв на прочитання05 Січня 2021, 12:07
Фото: Мирон Марецький Фото: Мирон Марецький
Поділитись:

У природному заповіднику «Горгани» в Івано-Франківській області фотографу Мирону Марецькому вдалося зробити світлини з рідкісними червонокнижними тваринами — рисями. Фотографії чоловік розмістив на особистій сторінці у Facebook.

На фотополювання чоловік вирушив 3 січня. Спочатку йому вдалося сфотографувати лише одну кішку, яка сиділа на засніженому схилі та зацікавлено розглядала його. 

Згодом до першої тварини приєдналася друга рись. Вони сиділи зовсім поруч одна до одної.

Нагадаємо, що рись — тварина, яка в Україні занесена до Червоної книги. Зараз залишилося менше 500 особин цього виду котячих. 

Природний заповідник «Горгани», де фотограф зустрівся з рисями, розташований у південно-західній частині Івано-Франківської області, в районі Довбушанських Горган. Площа 5344 га. Заснований 1996 року. Створений для збереження реліктової сосни кедрової європейської. З 13 липня 2017 року ділянка заповідника «Горгани» площею 753,48 га входить у світову спадщину ЮНЕСКО.

Як ми писали раніше, в Одесі покалічений кіт просив порятунку у перехожих. Коли ветеринар оглянув знайду, то виявилося, що у кота вибите око й він на межі виснаження.

 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.