Догори
Дати відгук

В Україні «‎заморозять» до кращих часів півмільйона гектар землі

Ця програма охоплює план дій стосовно українських земель до 2030 року. На цей час чимала частина території України вимагає консервації, рекультивації та відновлення

1 хв на прочитання22 Листопада 2020, 12:50
Поділитись:

В Україні хочуть законсервувати понад 500 тисяч га землі. До таких заходів хочуть залучити території, які відносяться до техногенно забруднених або ж до малопродуктивних ділянок ґрунту, як говориться в концепції Державної цільової програми розвитку земельних відносин в Україні, пише agronews

Ця програма охоплює план дій стосовно українських земель до 2030 року. На цей час чимала частина території України вимагає консервації, рекультивації та відновлення.

Нині земля страждає не тільки від негоди та постійної посухи, але і від таких природних явищ, як зсуви, обвали, карст, осідання ґрунту, абразія, руйнування берегів водоймищ тощо.

На цю мить в країні порушений баланс здорових ділянок землі, тому уряд збирається в терміновому порядку прийняти необхідні дії стосовно до тієї чи іншої території.

Нагадаємо, органам місцевого самоврядування обіцяють повернути повноваження з управління землями місцевих громад за межами населених пунктів, яких вони були позбавлені з 1 січня 2002 року.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.