Догори
Дати відгук

В Україні з'явиться новий національний парк у Карпатах

Відповідний указ підписав Президент

2 хв на прочитання30 Листопада 2020, 18:54
Поділитись:

Володимир Зеленський підписав указ про створення національного природного парку «Королівські Бескиди». Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента. 

Документ спрямований на збереження, відтворення, ефективне використання природних комплексів Українських Карпат, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність.

Національний природний парк «Королівські Бескиди» створюється у Львівській області. До його території мають включити майже 9 тис. га комунальних земель, що перебувають у підпорядкуванні «Старосамбірського дочірнього лісогосподарського підприємства «Галсільліс», а саме: 8 тис. 691 гектар, що вилучається та надається національному природному парку в постійне користування, та 306 гектарів у межах Дністрянського лісництва, що включаються до його території без вилучення у землекористувача.

Кабмін має забезпечити затвердження у шестимісячний строк положення про національний природний парк «Королівські Бескиди».

Крім того, уряд повинен передбачати у проєкті закону про державний бюджет України на 2021-й і наступні роки кошти, необхідні для функціонування національного природного парку «Королівські Бескиди».

Найкраще зручне взуття для подорожі ви знайдете тут.

Також Глава держави підписав Указ № 525/2020 «Про території та об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення», яким оголосив заказниками, парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення: ландшафтний заказник «Кручі» (Донецька область), ботанічний заказник «Долина ірисів» та парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва «Адамівка» (обидва – у Львівській області).   

Нагадаємо, «чорні» рибалки виловили за день майже 200 тонн риби.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.