Догори
Дати відгук

В Україні з'явилася сонячна електростанція вартістю у близько €15,5 млн

Нова станція зможе забезпечити енергією майже 9 000 домогосподарств та дозволить запобігти викидам 30 тис. тонн вуглекислого газу на рік

1 хв на прочитання07 Травня 2020, 12:47
Фото: ufuture.com Фото: ufuture.com
Поділитись:

На території Обухівської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області введено в промислову експлуатацію нову сонячну електростанцію, потужністю 20 МВт.

Як ідеться на сайті  стратегічного інвестора проекту, компанії UFuture, інвестиції в проєкт склали близько €15,5 млн. 

Нова “СЕС “Терслав” займає площу 28 га та обладнана понад 91 000 сонячними панелями компанії Longi Solar. Станція вироблятиме майже 23 275 МВт/год на рік. Цього достатньо, щоб забезпечити електроенергією близько 9000 домогосподарств.

Власники сонячної електростанції наголошують на тому, що запуск СЕС “Терслав” дозволить запобігти викидам в атмосферу 30 тис. тонн вуглекислого газу на рік.

Зазначається, що при введенні в експлуатацію об’єкту компанія  співпрацювала з українськими виробниками, вартість послуг яких у цьому проєкті становить 180 млн грн. Проєкт введено в дію компанією UDP Renewables,  генеральним підрядником будівництва виступила компанія Helios Strategia, а фінансовим партнером  Ощадбанк.

Нагадаємо, станом на квітень 2020 року  в Україні  понад 24 тис. домогосподарств  використовують сонячні електростанції. Зокрема, Дніпропетровська область є лідером серед регіонів України за кількістю СЕС приватних домогосподарств.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.