Догори
Дати відгук

В Україні спрощено процедуру оформлення дозвільних документів для реєстрації пестицидів та агрохімікатів

В умовах воєнного часу Уряд спрощує умови ведення бізнесу та усуває адміністративні бар'єри.

1 хв на прочитання08 Липня 2022, 09:40
 Pixabay Pixabay
Поділитись:

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку проведення випробувань та державної реєстрації пестицидів і агрохімікатів. Цим рішенням він спростив для бізнесу оформлення дозвільних документів та узгодив проведення цих процедур із вимогами Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо безперебійного виробництва та постачання сільськогосподарської продукції під час воєнного стану».

" На час воєнного стану і на 90 днів після його скасування бізнесу під час реєстрації пестицидів та агрохімікатів не потрібно звертатися до Держпродспоживслужби за висновком про проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Це значно скоротить час отримання адмінпослуги", - акцентував Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.

За порядком, щоб отримати можливість продавати та використовувати пестициди й агрохімікати весь пакет документів подавали до Міндовкілля, а потім до Держпродспоживслужби для отримання висновку про проведення санітарно-епідеміологічної експертизи. Тепер на час воєнного стану  усунуто з переліку один дозвільний документ.

При цьому, звертаємо увагу, що отримання висновку про проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи повернеться по завершенню 90 днів після скасування воєнного стану.

До слова, ООН підтримає українських аграріїв проєктом на $17 мільйонівю

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.