Догори
Дати відгук

В Україні працюватимуть електронні екологічні інспектори

Вони полегшать життя як працівникам ДЕІ, так і звичайним українцям

1 хв на прочитання20 Листопада 2020, 17:35
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

Незабаром в Україні запрацює електронна система “Екологічний інспектор”. Про це на особистій Facebook-сторінці повідомив голова ДЕІ Андрій Мальований. 

З її допомогою інспектори зможуть фіксувати порушення, складати акти за результатами перевірок та надавати приписи порушникам у електронному автоматизованому режимі. 

Крім того, система “Екологічний інспектор” буде інтегрована з низкою реєстрів, як от Єдиний реєстр з оцінки впливу на довкілля та Реєстр підприємств забруднювачів для швидкого отримання даних, потрібних для роботи наших фахівців. 

Електронний “Екологічний інспектор” спростить життя й пересічним громадянам. Так, українці зможуть реєструвати свої звернення про проведення перевірок на підприємствах в режимі онлайн. А плани перевірок система формуватиме самостійно, ґрунтуючись на ступені ризику діяльності суб’єкта господарювання для довкілля.

Як ми інформували наших читачів раніше, виявляти екологічні злочини будуть з космосу. Аерокосмічні знімки земної поверхні потраплять до інспекторів ДЕІ. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost