Догори
Дати відгук

В Україні почнуть виробництво електричних автобусів

Українці будуть працювати спільно з південними корейцями

1 хв на прочитання10 Липня 2020, 18:58
Поділитись:

Державне космічне агентство України, Південний машинобудівний завод і південнокорейська компанія Caris підписали меморандум щодо співпраці. Угода передбачає виробництва 5000 електробусів і 7800 зарядних станцій на суму 23 млрд гривень з термінами виробництва до 2023 року. Повідомляє пресслужба Південмашу.

Сторони ухвалили програму спільних дій щодо локалізації виробництва електробусів і зарядних станцій, обміну ліцензійними угодами й технологіями, запланували спільну участь у виставках, обговорили можливості й потенціал експорту електробусів у Європу. 


«Південмаш довгий час був недостатньо завантажений і знаходився у тяжкому економічному стані, але зміг повністю зберегти працездатність і ефективність машинобудівного підприємства. Співпраця c Caris дозволить не тільки фінансово оздоровити підприємство, а й зберегти науково-технічний потенціал, відродити громадянське велике машинобудування, яке багато років залишалося одним з ключових напрямків діяльності заводу», — сказав генеральний директор «Південмашу» Сергій Войт.

Тим часом, у Литві запустили електроавтобуси з перероблених пластикових пляшок (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.