Догори
Дати відгук

«Чорні» лісоруби вирубали дерев на 27 мільйонів гривень

Лише за останній тиждень зловмисники незаконно нарубали лісу в Чернігівській, Миколаївській, Вінницькій та Сумській областях

1 хв на прочитання17 Серпня 2020, 12:01
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

З 7 по 13 серпня “чорні” лісоруби незаконно нарубали лісу на 27 млн 573 тис. 500 грн. Про це на особистій Facebook-сторінці повідомив голова Держекоінспекції Андрій Мальований.

У Вінницькій області зловмисники незаконно вирубали 1227 дерев, чим завдали державі збитків у 20 млн грн.

За незаконну рубку 70 дубів у полезахисній смузі Широківської об’єднаної громади Снігурівського району Миколаївської області нараховано збитків на понад 890 тис. грн.

На Сумщині за незаконну рубку лісових насаджень пред’явлено претензії на 683,5 тис. грн ПДАП “Путивльський агролісгосп” та на понад 1 млн грн КДАП “Кролевецький агролісгосп”. Матеріали готують для передачі в правоохоронні органи.

Тим часом у Чернігівській області за незаконну рубку дерев різнопорідного складу в полезахисній смузі Волосківської сільської ради Менського району нараховано збитків на понад 5 млн грн.

Як ми писали раніше, закарпатські СБУ-шники та працівники Держекоінспекції провели перевірку на території лісового фонду ДП “Хустське ЛДГ” і виявили незаконних рубок на 8 553 461,96 грн.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко