Догори
Дати відгук

В Україні буде створено національну мережу електричних зарядних станцій

Компанія має значні потужності для виробництва дешевої та чистої електроенергії

1 хв на прочитання28 Вересня 2022, 19:16
Поділитись:

Вчора, 27 вересня 2022 року, Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження «Про створення ДП «НАЕК «Енергоатом» мережі швидкісних автомобільних електрозарядних станцій».

Згідно з документом Енергоатом визначено замовником робіт зі створення такої мережі.

Як йдеться у пресрелізі «Енергоатому»,  коментуючи ухвалене урядове рішення, президент НАЕК «Енергоатом» Петро Котін наголосив, що Компанія має значні потужності для виробництва дешевої та чистої електроенергії, яка може постачатися і на нові сегменти внутрішнього ринку, задовольнити дедалі більші потреби вітчизняних автоперевізників у доступній електроенергії, швидкій та комфортній зарядці електричних автомобілів у будь-якому куточку України.

Для Енергоатома це також і вихід на роздрібний ринок продажу електроенергії, що суттєво збільшить капіталізацію Компанії.

Проєктом створення національної мережі передбачається будівництво протягом двох років 120 автомобільних електричних зарядних станцій: 40 – великої потужності (160+ КВт) та 80 – середньої (60+ КВт) в обласних центрах і на основних автомагістралях країни.

Нагадаємо, у червні 2022 року ДП «НАЕК «Енергоатом» і АБ «Укргазбанк» підписали Меморандум про партнерство та взаємодію, домовившись розпочати спільну реалізацію проєкту щодо створення національної мережі електричних зарядних станцій з використанням фінансових можливостей Укргазбанка і виробничо-технічного потенціалу Енергоатома як найбільшого виробника електричної енергії в країні.

Як відомо: Bentley стане компанією з повністю нульовими шкідливими викидами 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго