Догори
Дати відгук

В Україні 11 «червоних» і 13 «помаранчевих» зон: МОЗ оновило зонування

Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ 1 квітня.

1 хв на прочитання01 Квітня 2021, 12:03
В Україні 11 «червоних» і 13 «помаранчевих» зон: МОЗ оновило зонування В Україні 11 «червоних» і 13 «помаранчевих» зон: МОЗ оновило зонування
Поділитись:

Ситуація з поширенням вірусу та зростанням випадків зараження змінює мапу України. Країна дедалі «червонішає» . Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на  карантинні зони: досі лише одна область перебуває на «жовтому» рівні. 

На «червоному» карантинному рівні перебувають 11 регіонів — це Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька, Чернігівська області. 

Порівняно з попереднім днем показники госпіталізації хворих з коронавірусом зросли у всіх областях. Високі показники у «червоних» Житомирській області — 118,8; Миколаївській — 108,4 та Києві — 110,1. 

У «помаранчевій» зоні 13 регіонів — Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька та Черкаська області.

Крім цього  у «помаранчевій» Хмельницькій області зафіксували найвищий рівень госпіталізації хворих  — 122,2. За норми 60 на 100 тисяч населення. 

 У «жовтій» зоні залишається лише Херсонська область. У регіоні найнижчий показник госпіталізацій — 42,5, а завантаженість ліжок із киснем становить 16,4 %. До слова, норма — 65 %. 

Натомість «зелених» регіонів в Україні немає від початку адаптивного карантину. 

Як відомо, Київ із 5 квітня йде на повний локдаун — у метро пускатимуть лише за перепустками. А в Одесі чиновники дописували статистику щодо інфекційних ліжок для МОЗ.

Наразі, в Україні 17 569 нових випадків COVID-19 і рекордна кількість смертей.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.