Догори
Дати відгук

В столиці замінять 51 тисячу старих електролічильників на нові розумні

Перед тим, як проводити монтажні роботи, фахівці ДТЕК Київські електромережі заздалегідь інформуватимуть про це мешканців.

2 хв на прочитання25 Березня 2021, 12:11
У столиці замінять 51 тисячу старих електролічильників на нові розумні У столиці замінять 51 тисячу старих електролічильників на нові розумні
Поділитись:

Цей рік має і позитивні моменти для киян: містянам пообіцяли нові лічильники електроенергії, які  самостійно передають показники споживання, тож клієнту не потрібно щомісяця робити це власноруч. Завдяки встановленню розумних лічильників кияни отримають більш зручний сервіс.

Як повідомляє пресслужба ДТЕК, протягом 2021 року в столиці замінять 51 тисячу старих електролічильників. 

Перевагами нових лічильників є те, що всі такі прилади одразу налаштовані на двозонний облік. А отже дають змогу сплачувати на 50 % менше за спожиту вночі електроенергію. Також прилади самостійно, через під’єднані канали зв’язку, передають ОСР покази споживання. І клієнту не потрібно щомісяця робити це власноруч.

За словами керівника компанії, всі розумні лічильники об’єднані в мережу. Інформація з них накопичується та централізовано обробляється. Сьогодні переважно аналізують дані щодо об’єму споживання електроенергії. В майбутньому, по мірі розгортання Smart Grid, за допомогою таких лічильників компанія матиме інформацію про стан мережі, якість електропостачання та зможе більш точково бачити, де сталася аварія та клієнт потребує допомоги аварійної бригади.

Заміна електролічильників в оселях містян відбуватиметься планомірно протягом року. Перед тим, як проводити монтажні роботи, фахівці ДТЕК Київські електромережі заздалегідь інформуватимуть про це мешканців.

Розміщуватимуть у будинках оголошення, де буде вказана дата виконання робіт і контактний телефон відповідальної особи компанії. Роботи виконуватимуть співробітники, одягнені у фірмовий спецодяг на якому розміщена назва компанії. На вимогу клієнта, вони мають пред’явити відповідні посвідчення.

До слова, стало відомо, скільки буде коштувати світло для українців у квітні.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.