Догори
Дати відгук

В Парламенті зареєстровано проект Закону про ДАР

Проектом Закону пропонується вдосконалити механізм надання грантів у сільському господарстві чи іншої допомоги.

1 хв на прочитання05 Березня 2024, 13:09
У Верховній Раді зареєстровано проєкт закону про ДАР У Верховній Раді зареєстровано проєкт закону про ДАР
Поділитись:

Уряд зареєстрував у Верховній Раді законопроект № 11063 “Про Державний аграрний реєстр”. 

Проектом Закону пропонується вдосконалити механізм надання підтримки за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, міжнародної технічної допомоги, грантів у сільському господарстві чи іншої допомоги, ідеться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Розширюється коло користувачів ДАРу. Зокрема, надається можливість реєструватись організаціям водокористувачів, суб’єктам агропромислового комплексу, підприємствам вітчизняного машинобудування для АПК. 

Законопроект також передбачає можливість формування витягів з Державного аграрного реєстру суб’єктам ДАРу, стосовно інформації про себе. Ця можливість також надається третім особам, зокрема, державним органам, банкам та іншим фінансовим установам, щодо реєстрової інформації про суб’єктів ДАР за згодою цих суб’єктів та обсягах, що визначені цими суб’єктами.

Проект також вносить доповнення до Законів України «Про державну підтримку сільського господарства України», «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва України», «Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві», «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою», зокрема, в частині обов’язкового використання даних ДАРу або його програмних засобів ведення під час надання державної підтримки.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро