Догори
Дати відгук

В Одесі ковідних хворих рятують бізнес і люди, які перераховують гроші на кисень

Кисневий Парк Корпорації тепер має уже 600 машин.

1 хв на прочитання19 Березня 2021, 13:13
В Одесі ковідних хворих рятують бізнес і люди, які перераховують гроші на кисень В Одесі ковідних хворих рятують бізнес і люди, які перераховують гроші на кисень
Поділитись:

В Одесі люди та бізнес рятують ковідних пацієнтів, згуртовуючись біля волонтерів. Хворих, яким необхідний кисень, стає дедалі більше, кисневих концентратів не вистачає  на всіх. 

«Ми видали сьогодні трохи менше концентраторів. Вчора — 27, сьогодні — 18. Звичайно все одно це дуже багато, але і повернули сьогодні штук 8. І лише один із них з гіркою новиною — одного дідуся не вдалося витягнути. Решта пацієнтів пішли на поправку», — на особистій сторінці у Facebook повідомила волонтерка, голова «Корпорації монстрів»  Катерина Ножевнікова.

Волонтерка також додала, що на заклик про допомогу відгукнулися чимало людей і представників бізнесу, завдяки яким ще 20 концентраторів уже вранці будуть в офісі Корпорації.

«Вчора на мій заклик відгукнувся бізнес. І просто одесити. Відразу.  І ще 20 концентраторів  я вже замовила на понеділок. Навіть у разі збільшення запитів ми на найближчі два тижні точно впораємось! Кисневий Парк Корпорації тепер уже 600 машин. 150 в опорних лікарнях, а решта кочують по місту й області та по країні», — відписала Ножевнікова, подякувавши всім за людяність.

До слова, в лікарнях Одеси немає місць для хворих на ковід. Як ми інформували своїх читачів раніше, ситуація з поширенням коронавірусу у третю хвилю стає дедалі критичнішою. В регіонах, де вже оголошено «червону» зону карантинних правил, хворих на ковід із кожним днем більшає. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.