Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • В Івано-Франківську можна купити дерево у подарунок та посадити його у парку

В Івано-Франківську можна купити дерево у подарунок та посадити його у парку

Йдеться про іменний сертифікат, який дає право посадити дерево в міському парку.

1 хв на прочитання07 Квітня 2021, 21:20
В Івано-Франківську можна зробити людині оригінальний подарунок: посадити на її честь дерево В Івано-Франківську можна зробити людині оригінальний подарунок: посадити на її честь дерево
Поділитись:

В Івано-Франківську можна придбати незвичайний подарунок для себе чи близької людини - сертифікат на висадку власного дерева. Про це у Facebook повідомив мер міста Руслан Марцінків

"Нагадую, що у департаменті благоустрою ще можна купити подарунковий сертифікат на висадку дерева у парку Шевченка. Минулого тижня таким подарунком батьки привітали франківку з 25-річчям. Тепер її "іменне" дерево буде радувати тисячі людей", - написав Марцінків.

За його словами, на 2021 рік у міському бюджеті заклали мільйони гривень на озеленення. Планують висадити 300 дерев, 2000 кущів та 299 вазонів.

Міський голова додав, що  новими деревами з усього світу поповнюється імпровізований сад парку Шевченка. Лише минулого тижня в рамках програми "Пам'ятне дерево" судова охорона висадила там 10 кедрів.

Як ми писали раніше, у Києві заради реклами на стіні будівлі знищили гарну здорову магнолію.Кияни та комунальники обурені свавіллям рекламників. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко