Догори
Дати відгук

В Азербайджані добудували власний газогін до Європи

TAP має загальну протяжність у 878 км, з яких 550 км пройде через північну частину Греції, 215 км - через територію Албанії, 105 км - через Адріатичне море і 8 км - по території Італії

1 хв на прочитання15 Листопада 2020, 18:56
Поділитись:

Азербайджанський трубопровід TAP AG уже добудували, і він готовий до комерційних поставок до Європи, повідомляє "Інтерфакс".

"Ці проекти вперше змінять енергетичну карту Каспійського регіону, з'єднавши його газові запаси з Європою. Тепер, після завершення останньої частини ЮГК, ця величезна експортна система повністю інтегрована і готова до поставок газу в Європу", - повідомили в компанії.

TAP має загальну протяжність у 878 км, з яких 550 км пройде через північну частину Греції, 215 км - через територію Албанії, 105 км - через Адріатичне море і 8 км - по території Італії.

Співвласниками проєкту є компанії SOCAR (20%), BP (20%), Snam (20%), Fluxys (19%), Enagas (16%) і Axpo (5%).

Вартість проекту оцінюється в €4,5 млрд.

До слова, члени Палати представників та Сенату США домовилися про включення додаткових санкцій проти російського газопроводу «Північний потік-2».

Санкції будуть включені до закону про державну оборону США на 2021 рік.

Обмеження стосуватимуться страхових і сертифікаційних компаній, які працюють із російськими судами для завершення проєкту. Проєкт закону про оборону мають узгодити в США до кінця року.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.