Догори
Дати відгук

В Австралії з'явилася швидка, яка літає

Запас ходу повітряного транспорту залежатиме від палива в якості водню.

1 хв на прочитання25 Листопада 2020, 16:40
Поділитись:

Австралійська компанія AMSL Aero представила прототип автономного безпілотника Vertiia, який у майбутньому використовуватиметься як карета швидкої допомоги, пише New Atlas.

Запас ходу повітряного транспорту залежатиме від палива в якості водню (до 800 км без підзарядки) або електричного двигуна (до 255 км без підзарядки).

Максимальна швидкість летючої «швидкої», яка була розроблена спільно з Університетом Сіднея й спеціалістами з сенсорної інтеграції з компанії Mission Systems, не перевищує 300 км за годину.

А швидкість у питанні здоров'я - це головне. В нинішніх реаліях важлива ще й безпека і мінімум перебування у багатолюдних місцях. Аптека - одне з них. Тому, краще замовити всі необхідні вам препарати в декілька кліків, не втрачаючи дорогоцінного часу, і не наражаючи себе на небезпеку коронавірусу. 

Загалом у Vertiia вбудовані вісім пропелерів, які дозволяють летючому апарату злітати й здійснювати посадку вертикально.

Зазначається, що з самого початку апарат буде керуватися пілотом, поки не отримає від місцевого регулятора дозвіл на автономне пересування у повітрі.

У компанії сподіваються, що вже у 2023 році Vertiia буде використовуватися як автономна летюча «швидка».

Тим часом у Сеулі провели випробування літаючого таксі в рамках держпрограми комерціалізації міського повітряного транспорту.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.