Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • Кабмін сьогодні на засіданні прийняв низку рішень у сфері охорони здоровʼя, агросектору та екології

Кабмін сьогодні на засіданні прийняв низку рішень у сфері охорони здоровʼя, агросектору та екології

23 квітня у Кабінеті Міністрів України відбулося засідання

3 хв на прочитання23 Квітня 2024, 18:30
Поділитись:

23 квітня 2024 року у Кабінеті Міністрів України відбулося засідання, на якому було ухвалено нижку важливих рішень для держави. Про це у своєу ТГ-каналі повідомив представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук. 

Зокрема:

Затверджено, відповідно до частини четвертої статті 7 ЗУ «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», Порядок проведення конкурсу з формування Ради громадського контролю при Національній службі здоровʼя та Положення про Раду громадського контролю при Національній службі здоровʼя. 

-Здійснено розподіл у 2024 році коштів з рахунка для задоволення потреб охорони здоровʼя, відкритого Міністерству охорони здоровʼя в Національному банку, на нову бюджетну програму Міністерству охорони здоровʼя за спеціальним фондом державного бюджету в сумі 16 млн. гривень (видатки розвитку) для надання субвенції з державного бюджету бюджету Великодимерської селищної територіальної громади на реалізацію проекту «Капітальний ремонт медамбулаторії по вул. Богдана Хмельницького в с. Богданівка Броварського району Київської області (коригування)». Затверджено Порядок та умови надання у 2024 році субвенції з державного бюджету бюджету Великодимерської селищної територіальної громади на реалізацію проекту «Капітальний ремонт медамбулаторії по вул. Богдана Хмельницького в с. Богданівка Броварського району Київської області (коригування)».

-Погоджено пропозицію Міністерства енергетики щодо передачі в управління акціонерному товариству «Українські розподільні мережі» частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «Львівська ізоляторна компанія», що належить «GIG Holdings OU», вартістю 11 млн. 50 тис. гривень, що становить 100 відсотків статутного капіталу ТОВ «Львівська ізоляторна компанія», на яку накладено арешт у кримінальному провадженні.

-Включено до Реєстру індустріальних (промислових) парків індустріальний парк «BORSCHIV».

-Доручено Міністерству соціальної політики, Міністерству освіти і науки, Міністерству закордонних справ, Міністерству охорони здоровʼя, Міністерству енергетики, Міністерству економіки, Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів, Міністерству аграрної політики та продовольства, Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури, Міністерству молоді та спорту, Міністерству юстиції, Міністерству культури та інформаційної політики, Державному космічному агентству, Центральній виборчій комісії, Державній регуляторній службі та Національній академії аграрних наук провести огляди витрат державного бюджету. Затверджено сфери та цілі проведення оглядів витрат державного бюджету. 

-Здійснено розподіл коштів з рахунка Міністерства аграрної політики та продовольства, відкритого в Національному банку для фінансового забезпечення заходів з надання гуманітарної допомоги державам Африки та Азії, шляхом установлення Державному агентству з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм за спеціальним фондом державного бюджету обсягу видатків у сумі 80 млн. 498,2 тис. гривень (видатки споживання) за новою бюджетною програмою для закупівлі 10 741,515 метричної тонни зерна пшениці (не нижче 3 класу) українського походження для Республіки Судан на умовах поставки FOB до глибоководних портів Чорного моря та/або українських портів Дунайського регіону та оплати їх вартості у національній валюті України у встановленому законодавством порядку, його передачі фондам, програмам ООН або її головних органів, спеціалізованим установам ООН, іншим автономним міжурядовим організаціям системи ООН або їх представникам.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
ЕкоКомітет на своєму засіданні розглянув низку питань
ЕкоКомітет на своєму засіданні розглянув низку питань
2 хв на прочитаннягодина тому
Зображення згенероване ШІ
Науковці з'ясували, чому в м'ясі чорнобильських вепрів досі є надлишок радіації, а інших тварин — ні
3 хв на прочитання2 години тому
Зображення згенероване ШІ
Найневибагливіші й морозостійкі: що слід знати про англійські троянди (ФОТО)
1 хв на прочитання3 години тому
 Агро Виробництво круп та пластівців Одеський регіон
В Україні зʼявиться лабораторія, яка моделюватиме виробництво круп
1 хв на прочитання4 години тому
Гороскоп на 26 травня 2024 року - день, коли Юпітер у Близнюках принесе море подарунків
2 хв на прочитанняВчора
Мільйони людей стануть свідками рідкісного параду із шести планет: чи побачать його українці
2 хв на прочитанняВчора
Риби рекордсмени і “туристи”: 5 неочевидних фактів до Всесвітнього дня міграції риб
6 хв на прочитанняВчора
Легкий молочний мусовий десерт з 4 інгредієнтів: смачно та просто
1 хв на прочитанняВчора