Догори
Дати відгук

Уряд призначив т. в. о. голови Держекоінспекції Ігоря Зубовича

Він є співробітником ДЕІ.

1 хв на прочитання02 Грудня 2021, 16:31
Скірн із сайту vgoru.org Скірн із сайту vgoru.org
Поділитись:

Сьогодні, 3 грудня, Кабмін своїм рішенням тимчасово поклав виконання обов'язків голови Державної екологічної інспекції України на Зубовича Ігоря Олеговича.

До того він працював начальником Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська й Одеська області).

Ігор Зубович, 1981 року народження, освіта повна вища, у 2008 році закінчив Національний авіаційний університет за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр»; у 2008 році — Приватний вищий навчальний заклад Інститут землевпорядкування та інформаційних технологій при Національному авіаційному університеті за спеціальністю «Геодезія»; у 2017 році — Національний університет  біоресурсів і природокористування України за спеціальністю «Правознавство»; у 2020 році — Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

На державній службі з 2009 року.

Працював на керівних посадах у Київській обласній державній адміністрації, у Головному управлінні Держкомзему у Київській області, у Головному управлінні Держземагентства у Київській області, у Державній екологічній інспекції України, у Державній екологічній інспекції у Херсонській області.

Наказом Державної екологічної інспекції України від 29 вересня 2021 р. № 146-тр/р призначений на посаду начальника Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська й Одеська області).

Нагадаємо, що заступником голови Держекоінспекції призначено екс-заступника голови Херсонської ОДА.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.