Догори
Дати відгук

Укрзалізниця визначилася, хто годуватиме пасажирів у поїздах Інтерсіті+

Угода діятиме наступні 5 років.

1 хв на прочитання24 Квітня 2024, 14:35
Хто годуватиме пасажирів у поїздах Інтерсіті+ Хто годуватиме пасажирів у поїздах Інтерсіті+
Поділитись:

Укрзалізниця обрала компанію, яка організовуватиме харчування пасажирів у поїздах Інтерсіті+. Намір про укладання угоди направлено компанії-переможцю. Угода діятиме наступні 5 років.

Щоб обрати найкращу пропозицію від кваліфікованих гравців ринку, до участі в тендері Укрзалізниця запросила понад 40 українських та міжнародних компаній. Попередньо з усіма потенційними учасниками торгів були проведені консультації та сформовані консолідовані технічні вимоги. В аукціоні взяло участь 7 компаній, серед яких були найбільші АЗК, ресторанний холдинг, мережі кав'ярень, кейтерингові компанії та ін.

Переможцем торгів у системі SmartTender стала компанія ТОВ «ПОНТЕМ.УА». Для максимального залучення учасників до тендеру початкова ціна була встановлена 1 898 379 грн (без ПДВ). Завдяки конкуренції під час торгів компанія-переможець запропонувала вдвічі більше від стартової ціни – 3 625 500 грн (без ПДВ).

Укрзалізниця зберігатиме право погоджувати асортимент і ціни на продукцію, щоб вони лишались доступними для пасажирів, а також контролюватиме якість надання послуг через зворотний зв’язок від пасажирів.

Переможець торгів перед підписанням угоди додатково пройде всі безпекові перевірки.

«ПОНТЕМ.УА» — це міжнародна компанія, яка вже 8 років працює на українському ринку, має досвід в організації дитячого харчування, авіакейтерингу тощо.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.