Догори
Дати відгук

Українцям змінять тарифи на електрику

Про це ідеться у затвердженій Кабінетом міністрів програмі стимулювання економіки

1 хв на прочитання29 Травня 2020, 17:00
pixabay pixabay
Поділитись:

Програма стимулювання економіки у зв'язку з COVID-19, яку затвердив Уряд, передбачає перегляд тарифів на електроенергію для населення. Про це свідчить  презентація програми, яка  оприлюднена на урядовому порталі.

Зазначається, що у Кабміні пов'язують підвищення тарифів на електроенергію з фінансовою стабільністю енергетичного сектору, Пріоритет даного рішення вказаний як високий, однак відзначена складність його впровадження.

 

Крім того, серед запланованих ініціатив у цій сфері: врегулювання заборгованості Гарантованого покупця, перегляд тарифів для відновлюваних джерел енергії та врегулювання заборгованості між учасниками ринку.

Також Кабмін планує скасувати покладання спеціальних зобов'язань (ПСЗ) на ринку газу, ввести стимулююче тарифоутворення для операторів систем розподілу електроенергії, перейти на розрахунки за газ із використанням одиниць енергії.

Планується переглянути енергетичну стратегію України, а також знизити ренту на видобуток нафти і газу.

В той же час,  очільник комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус вчора заявив, що тарифи на електроенергію для населення у 2020 році залишаться на нинішньому рівні і підвищуватися не будуть. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго