Догори
Дати відгук

Українцям розповіли, як не залишитися з холодними батареями під час опалювального сезону

Деяким категоріям населення радять укладати нові договори про поставку блакитного палива

1 хв на прочитання23 Листопада 2020, 16:05
Фото: 24 канал Фото: 24 канал
Поділитись:

У нинішньому опалювальному сезоні декому із приватних споживачів газу потрібно буде подумати про зміну постачальника, щоб не накопичити неоплатні борги та залишитися без блакитного палива. Про це 23 листопада під час  пресконференції "Опалювальний сезон в Україні: чи очікувати зростання цін на газ і холодних батарей цієї зими?" розповів експерт комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу Геннадій Рябцев.

“Тим споживачам, які використовують газ не лише для приготування їжі, а і для обігріву приміщення та підігріву води, варто замислитись над зміною постачальника, тому що ціна на газ, а відповідно і ціна всієї платіжки, буде зростати. Вже зараз середня ціна за 1 кубометр газу становить понад 2 гривні”. - пояснив механізм нового розрахунку за блакитне паливо Рябцев

Він додав, що новий опалювальний сезон, який уже стартував у другій половині жовтня, цьогоріч особливий. Адже ціни на газ для населення вирівняли із ціною на газ для промисловості. 

Втім, як писав GreenPost раніше, українців може оминути боргова кабала. Днями народні обранці запропонували списати коштом держбюджету борги українців за комунальні послуги, які утворилися за час карантину. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.