Пʼятниця, 10 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Українці можуть залишитися без імпортних сирів

Уряд "дратує" асортимент іноземних сирів на прилавках магазинів

1 хв на прочитання13 Березня 2020, 14:04 91
Pixabay Pixabay
Поділитись:

Уряд України вивчає можливість введення додаткового мита на ввезення в Україну сирів із-за кордону. Про це повідомляє GreenPost із посиланням на заяву торгівельного представника України Тараса Качка в інтерв’ю для видання Європейська правда.

"Мене зараз дуже дратує ситуація з різким зростанням імпорту сирів і взагалі молочної продукції з ЄС в Україну, аж до контрабанди. Щоби це зупинити, ми можемо піти на досить брутальні кроки. Наприклад, на захисні заходи проти імпорту сирів в Україну", - зазначив він.

За словами Т.Качки, це реальний сценарій, оскільки сирний імпорт зростає і це негативно впливає на українських виробників.

"Якщо наші виробники звернуться з таким проханням – то цілком можливо. Імпорт зріс майже удвічі за минулий рік, це є різким зростанням", - наголосив торгівельний представник України.

Як повідомляв GreenPost, імпорт сирів за січень 2020 р становив 2,8 тис т і склав 12,3 млн доларів у грошовому еквіваленті. Натомість, обсяг експорту українських сирів за січень виявився у 8,4 раза менший від імпорту – 330 т. У грошовому еквіваленті експорт за січень склав 1,2 млн доларів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.