Догори
Дати відгук

Українські вчені запатентували нову розробку, яка має перемогти коронавірус

Це білок, який допоможе у розробці вакцини від COVID-19

1 хв на прочитання22 Жовтня 2020, 16:58
Фото: Українська правда Фото: Українська правда
Поділитись:

Українські вчені спільно з американськими розробили і запатентували білок, на основі якого буде розроблена вакцина від коронавіруса. Про це 22 жовтня на брифінгу повідомив президент компанії DiaPrep System Inc. та епідеміолог Михайло Фаворов.

“Протягом якогось часу ми створили проект білка, паралельно розроблявся діагностикум, який зараз доступний, він один з кращих в світі, тому що доступні не лише антитіла класу М, G. Патент розробленого білка належить Україні”, - сказав Фаворов.

Розробник додав, що на другому етапі науковці виявили, що білок згортається в дуже маленьку кульку - 25 нанометрів. Це говорить про те, що антитіла, які мають 3D-ефект - це найнадійніші антитіла щодо захисту, і вони будуть реагувати тільки з цією кулькою.

На третьому етапі досліджень вчені проімунізували кроликів, мишей, щурів - і всі вони дали дуже хорошу імунну відповідь. Це свідчить про те, що розроблений українськими вченими білок зможе захистити організм людини від вірусу.

Як писав GreenPost раніше, головна загроза коронавіруса для життя людини в тому, що він руйнує майже всі системи організму й призводить до смерті, яка, на перший погляд, прямо не пов'язана з інфікуванням вірусом. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.