Понеділок, 26 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

Українські діти не потраплять на екскурсії до Чорнобиля

В'їзд дозволено лише особам, віком 18 років

1 хв на прочитання09 Жовтня 2020, 15:25 168
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

Підлітки, віком від 12 до 18 років не зможуть потрапити на екскурсії у Чорнобиль, як це анонсували раніше. Відповідна інформація з'явилася на Facebook-сторінці Державного агентства України з управління Зоною відчуження.

“Відповідно до чинного порядку відвідування, візити до зони відчуження можливі для громадян, які досягли 18-річного віку. Ця вимога обгрунтована положеннями Цивільного Кодексу Україну, оскільки перебування в зоні відчуження обумовлює виникнення обов’язків, пов’язаних з правилами радіаційної безпеки і відповідальності за їх виконання”, - йдеться у тексті повідомлення.

Також у Державному агентстві України з управління Зоною відчуження додали, що будь - які публічні заяви із подібних питань потребують виключно експертних, виважених та професійних оцінок.

Нагадаємо, що днями член Громадської Ради у Держагентстві України з управління зоною відчуження Ярослав Ємельяненко у соцмережі повідомив про те, що на екскурсії до Чорнобиля можуть вже незабаром потрапити маленькі українці, починаючи з 12 років.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.