Догори
Дати відгук

Україною прокотилася хвиля шахтарських страйків

Самі гірники обіцяють, що це - лише початок

1 хв на прочитання05 Листопада 2020, 18:34
Фото ілюстративне Фото ілюстративне
Поділитись:

5 листопада стало відомо, що кілька шахт оголосили про початок страйку. Ще дві шахти готуються розпочати його з понеділка. Про це повідомив на особистій Facebook-сторінці голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

9 листопада не приступлять до роботи гірники ДВАТ Шахта “Котляревська” у місті Новогородівка Донецької області  та  ДХК “Селидіввугілля” у місті Селидове на Донеччині.

У Вугледарі 5 листопада припинила роботу “Шахта М.С. Сургая”. Зараз там тривають збори трудового колективу та формується страйковий комітет. 

Почалося все з того, що 4 листопада третя зміна відмовилася спускатися в забій. Не вийшла на працю й четверта. Уранці до шахтарів приєдналися гірники, які вранішнім потягом приїхали з Києва. Там шахтарі мітингували під приміщенням ВРУ з вимогою виплатити їм борги по зарплаті. 

Як ми писали раніше, 4 листопада  народні депутати на пленарному засіданні більшістю голосів підтримали рішення про видачу додаткових коштів для погашення заборгованості перед працівниками шахт. Але коли саме люди побачать зароблені гроші, сказати важко. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.