Догори
Дати відгук

Українець розібрав сонячну станцію та роздав сонячні панелі людям та інтернату — так пережили окупацію

Завдяки йому понад 50 будинків у селі мали електроенергію.

1 хв на прочитання12 Травня 2022, 13:34
pixabay pixabay
Поділитись:

Житель села Зорин Вишгородського району в Київській області Олександр Царенок, у власносі якого була домашня сонячна електростанція, забезпечив електроенергією своїх односельчан, коли вони опинилися відрізаними від енергопостачання через російське вторгнення.

Як повідомляється, власник домашньої СЕС вирішив розібрати її та роздати сонячні панелі людям. Своїм учинком чоловік допоміг селянам пережити окупацію російськими військами.

Пан Олександр розібрав власну сонячну електростанцію та роздав сонячні панелі мешканцям громади, щоб ті мали можливість забезпечити власні енергетичні потреби на базовому рівні. Завдяки йому понад 50 будинків у селі мали електроенергію в умовах повного від'єднання центральної мережі. Тож люди змогли пережити російську окупацію та були на зв’язку з рідними у важкий час.

Чоловік не зупинився на допомозі односельчанам, а передав власні сонячні панелі для забезпечення роботи місцевого інтернату в селі Горностайпіль. В інтернаті тоді перебувало понад 100 людей, більшість із яких мали інвалідність.

Завдяки допомозі Олександра Царенка заклад зміг і далі працювати, забезпечивши інтернат не тільки електроенергією, але через електронасоси – водопостачанням.

До слова, випадків шахрайства з пальним більшає: Держекоінспекція призупинила контроль за якістю бензину.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго
Більше з GreenPost